Kręgi w życie, fenomen czy mistyfikacja?

Kręgi w zbożu, fenomen czy mistyfikacja? W teraźniejszych czasach możemy obserwować wzrost innego typie oryginalnych a często niewytłumaczalnych zjawisk, do jakich powstaje, dosłownie na polskich oczach. 

Etapem są to koleje na placu mentalnym, czasem społecznym, i czasem, chociażby klimatycznym. Dziś jednak zastanowimy się, czym są kręgi w życie, na czynnik zachowamy się i bliżej przyjrzymy temu zjawisku, które właśnie jest jedynym z niezwykle popularnych zjawisk przechodzących na naszej planecie.

Można śmiało powiedzieć, że kręgi w życie to pewna spośród najważniejszych teorii spiskowych, na podstawie której powstają filmy, gra i publikacji.

W przeciągu ostatnich dwudziestu lat, na wszelkiej planecie można było określić występowanie tajemniczych okręgów, co oznacza o tym, że stanowi to działanie globalne, niemiejscowe.

Dotychczas zgłoszono, a także skatalogowano ponad 10 000 takich okręgów zbożowych.

Oczywiście tutaj głosy są podzielone, ponieważ część obserwatorów uważa, że jest wówczas koniec więc po prostu kawału, oczywiście jak, chociażby Doug’a Dave’a z roku 1991, którzy stworzyli takie okręgi przy pomocy drewnianych belek.

Jednakże z dodatkowej części mamy świadomości bardzo myślące w ten fenomen dlaczego? Powodów zapewne stanowić znacznie, jednym spośród najaktualniejszych jest mnogość występowania okręgów natomiast ich pełen zasięg, a mistyfikacje nie mogą zawierać wszystkich przypadków z całego świata, więc stanowiło po prostu niemożliwe.

Niezmiernie istotnym punktem wszystkiej tej zabawki jest fakt, że też z gruntu prawdziwe, a przynajmniej uznane za dobre zakresy nie wykazują żadnych oznak uszkodzenia zboża, jedynie lekkie przypalenie otrzymujące się przy łodydze, co sugeruje, że łodyga została zgięta przy pomocy jakiejś innej siły energetycznej.

Badania wykazały jasno, że w kraju okręgów zbożowych występuje wielka zmiana, lub anomalia w gospodarstwu elektromagnetycznym. Jednakże idąc dalej, można tąż informację pozostawić, ponieważ wyłania się inna, bardziej zastanawiająca, a mianowicie, jakie zawierało być przesłanie owych kręgów?

Cześć badaczy uważa, że niektóre kręgi wykazują znacznie wysokie bliskości z systemem wybranych konstelacji gwiazd, jak choćby gwiazdozbioru Oriona, drugie większości z zmianie sądzą, iż istnieje ostatnie danie, w takim sensie zagadka zajmująca bliskiej przyszłości i egzystencji.

Na że wiemy jedno, kręgi w zbożu ukazują nam zasady świetnej geometrii. Ubiegli wiek obfitował w wydarzenia, które płacą się być pewną dysharmonię i obawa na dużo poziomach codziennego życia.

Wyraźnie było się jasne oraz to, że nasz klimat ulega zmianie. Edgar Cayce znana osoba, stanowiąca dla jednych uosobieniem zła oraz dla własnych proroka, przepowiedział wiele nowych zmian, do których powstaje na ziemi.

Więc on przewiduje także odkrycie mistycznej Atlantydy natomiast jej tajemnej wiedzy, pamięta oraz o kręgach w zbożu i pozaziemskim przesłaniu. Pomimo to lub będziemy kupować w obecnego gatunku rewelacje i pokazania zależy już ale i wyłącznie od nas tychże.

Wraz z robiącymi się coraz dużo zmianami na bliskiej planecie wydaje się oraz nowa osobę naukowa. Krąg naukowców, możemy określić ich naukowcami nowej ery, nieustannie powiększa się i zawiera profesorów fizyki, biologii czy neuropsychologii.

Ciż pany, ci naukowcy są całkiem inną wizję świata i mężczyznę, niestety wiedze o tych postaciach a ich pytaniach są zazwyczaj spychane na margines, wtedy jeszcze społeczeństwo głównie w zespole nie wie o byciu wielu nowych idei i hipotez dotyczących swego istnienia.

Nowe wizje, nowe teorie odsłaniają przed nami tajemniczy świat, często naturalny i cały. Dziś uświadamiamy sobie, że ludzkość odgrywa niezwykle ważniejszą działalność w funkcjonowaniu tej ziemie a swego świata, ponadto ujawnia się, że nasza cywilizacja żyć może nie jest wcale najbardziej zaawansowaną, obecnie staje się coraz jaśniejsze, że inne znane i znacznie zaawansowane technologicznie cywilizacje były przed nami, i mimo to nagle upadały.

Bardzo myśląca jest przyczyna upadków wielkich cywilizacji, co ciekawe, do tych upadków dochodziło zazwyczaj w terminie, gdy dana kultura sięgała szczytów.

Stanowi to, to coś kuriozalnego, bowiem z tematu widzenia zwykłego człowieka wynika, że gdyby coś osiąga szczyt, wtedy nie może kiedyś upaść. A jednak, w dziwny a do dziś naturalny sposób, wielkie cywilizacyjne nagle upadały.

Czy zatem kręgi w życie i różne tego standardu zjawiska, które teraz możemy odkrywać na całym świecie, są poniekąd ostrzeżeniem dla swej cywilizacji? Tego rzeczywiście nie wiemy, być prawdopodobnie gdy się przekonamy, ale wtedy potrafi stanowić już za późno.